لایک اینستاگرام یکی از بزرگترین عوامل در سنجش موفقیت یک اکانت اینستاگرامی شخصی و یا تجارتی است. سوال این است که چگونه می توان لایک های اینستاگرام بیشتری دریافت کرد؟و کلا لایک اینستاگرام چگونه کار می کند؟ ما در این مقاله به شما راهنمایی هایی در رابطه با به دست آوردن لایک های بیشتر می دهیم و البته یک ترفند کوچک نیز به شما می گوییم. با این حال، برای فهمیدن این موضوع باید تا انتهای مقاله با ما باشید.

اینستا لایک چگونه کار می کند؟

سادگی لایک های اینستاگرام چیزی است که این پلتفرم را برای کاربرانش جذاب می کند. همه لایک‌ها و نظراتی که با ارسال عکس و فیلم به دست می‌آورید، کانون نحوه عملکرد این پلتفرم هستند. مهم ترین مسئله ای که افراد در اینستاگرام با آن درگیر هستند این است که برای دیده شدن در فیدهای افراد و جستجوهای هشتگ به لایک نیاز دارید. بدون آنها، شما دیده نمی شوید. بدون دیده شدن، لایک نمی گیرید.

الگوریتم لایک اینستاگرام چیست؟

وقتی در فید خودتان هستید، ممکن است پست‌ها را به ترتیب زمانی ببینید (ابتدا جدیدترین). با این حال، این فقط برای افرادی است که شما دنبال می کنید. اگر می‌خواهید اطلاعات جدید، پست‌ها یا محتوای جالب دیگری پیدا کنید، باید یک هشتگ را جستجو کنید. در این جا الگوریتم اینستاگرام پایش به وسط کشیده می شود.

الگوریتم بسیار ساده و در عین حال بسیار چالش برانگیز است. سوال این است که چگونه لایک بیشتری می گیرید؟ با دیده شدن توسط افراد بیشتر. چگونه توسط افراد بیشتری دیده می شوید؟ با گرفتن لایک بیشتر، این همان مسیری است که در بازاریابی در رسانه های اجتماعی با آن روبرو هستیم.

در گذشته بسیاری از مردم الگوریتم ها را دور می زدند ، این کار را معمولا با ارسال محتوای زیاد، ارسال در زمان‌های حساس یا استفاده از حساب‌های اسپم انجام می دادند. اما اینستاگرام به سرعت برخی از این استراتژی ها را شناسایی و در جهت مسدود سازی آنها دست بکار شد. در نتیجه، آنها شروع به حذف هرزنامه های بیش از حد از پلت فرم کردند. با این حال، برخی از روش ها هنوز ممکن است جواب دهد.

نحوه کار با الگوریتم

نقش کلیدی این الگوریتم این است که اطمینان حاصل شود که کاربران تا آنجایی که ممکن است در پلتفرم باقی می مانند. این نشانه واضحی است که اینستاگرام به اندازه کافی محتوای خوب را به کاربران خود تغذیه می کند تا آنها را سرگرم کند. در چنین شرایطی، کاربران اینستاگرام زمان بیشتری را صرف پلتفرم می‌کنند و از این رو تبلیغات بیشتری را مشاهده می‌کنند.

به طور اساسی، هرچه تعداد لایک های بیشتری از طریق تعامل و محتوای با کیفیت دریافت کنید، به طور کلی لایک های بیشتری خواهید دید.

محتوای با کیفیت چگونه در لایک اینستاگرام تاثیر دارد؟

مهم ترین کاری که می توانید برای جلب مشارکت اینستاگرام انجام دهید، ارائه محتوای جذاب است. انتظار می رود چنین محتوایی حداقل برای مخاطبان سرگرم کننده باشد. در حالت ایده آل، محتوای با کیفیت اینستاگرام لزوماً نباید بر اساس ارزش هنری باشد.

راه آسان برای گرفتن لایک اینستاگرام چیست؟

اگر برای به دست آوردن لایک مشکل دارید، می‌توانیم راهی برای خرید لایک اینستاگرام پیشنهاد کنیم. به یاد داشته باشید، هرچه تعداد لایک‌های پست‌های شما بیشتر باشد، در نتیجه بیشتر در معرض دید، فالوورها و لایک‌های بیشتری قرار خواهید گرفت. فکر نکنید که تنها فردی هستید که این کار را انجام می دهید. بسیاری از صفحات اینستاگرام از این روش استفاده کرده اند تا تعداد لایک های خود را با خیال راحت افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *